Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kojima zachwycony nowym trailerem GTA V

„Ten poziom wolności - to przyszłość gier!”

Popularny producent i twórca serii Metal Gear Solid, Hideo Kojima jest pod wrażeniem najnowszego trailera do Grand Theft Auto V.

„Widziałem nowy zwiastun Grand Theft Auto V. To było wspaniałe, niesamowite” - zachwyca się na Twitterze. „Ten poziom wolności - to przyszłość gier! To krok dalej, niż inne gry.”

Japoński twórca przyznał nawet, że produkcja Rockstara pobije Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, tworzone aktualnie przez Kojimę i jego studio, także na konsole nowej generacji.

„Ale mówiąc szczerze, jestem zdenerwowany. Nie wyobrażam sobie, żeby nasze »V« dorównało ich »V«. Ale zespół deweloperów Rockstara jest najlepszy” - napisał. „Przesuwają granice tego, co możliwe w grach.”

Grand Theft Auto V zadebiutuje na konsolach obecnej generacji już 17 września. Nie znamy jeszcze daty premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, w które zagramy również na Xbox One i PlayStation 4.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze