Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Koei Tecmo ogłasza europejskie daty premier czterech gier

W tym Samurai Warriors 4-2.

Koei Tecmo wyda w nadchodzących miesiącach w Europie cztery gry na różne platformy sprzętowe.

Nobunaga's Ambition
  • Samurai Warriors Chronicle 3 - PS Vita i 3DS - 24 czerwca
  • Ar Nosurge Plus - PS Vita - 1 lipca
  • Nobunaga's Ambition: Sphere of Influence - PC, PlayStation 3, PS4 - 4 września
  • Samurai Warriors 4-2 - PC, PlayStation 3, PS4, PS Vita - 2 października

Samurai Warriors Chronicle 3 debiutowało w Japonii w grudniu. Podobnie jak we wszystkich odsłonach serii Samurai Warriors, główną atrakcją jest rozprawianie się z setkami przeciwników w zręcznościowej walce.

Ar Nosurge Plus to konwersja gry RPG z konsol PlayStation 3. Eksplorujemy okolicę, wykonujemy zadania i zbieramy przedmioty. W walce udział bierze duet bohaterów, odpierający kolejne fale przeciwników. Jedna postać odpowiada za obronę i odpieranie ataków przeciwnika, a druga odgrywa piosenkę. Im dłużej uda się podtrzymać utwór, tym więcej zadamy obrażeń.

Nobunaga's Ambition: Sphere of Influence to odsłona jednej z najstarszych odsłon Koei Tecmo, obchodząca niedawno 30 urodziny. Akcja strategii toczy się w feudalnej Japonii, a celem jest zjednoczenie targanego wojną kraju i stanie się pierwszym szogunem.

Samurai Warriors 4-2 to spin-off Samurai Warriors 4, wydany na 10 urodziny cyklu. Twórcy dodali nową kampanię z 13 rozdziałami, usprawniono kamerę, sztuczną inteligencję i tryby sieciowe. Niestety, nie przeniesiemy zapisów z Samurai Warriors 4.

Samurai Warriors 4-2

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze