Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kobiece postacie w Warface nierealistyczne na życzenie fanów

Crytek posłuchał społeczności.

Przedstawiciele studia Crytek wyjaśnili, że modele kobiet w sieciowej strzelaninie Warface są nierealistyczne, ponieważ chcieli tego rosyjscy fani produkcji.

Mężczyźni wyglądają standardowo, mniej więcej tak, jak powinni wyglądać żołnierze. Jednak kobiece odpowiedniki różnych profesji mogą pochwalić się niezbyt naturalnymi proporcjami ciała, lub wyzywającym ubiorem.

- Fani są przyzwyczajeni do realistycznie wyglądających mężczyzn - powiedział Joshua Howard w wywiadzie z Wired. - Jednak chcieli, żeby kobiety nie wyglądały tak, jak naprawdę wyglądają, łącznie z butami na szpilkach, to byłoby nieco śmieszne, nie sądzicie?

Howard zaznaczył, że gracze z innych regionów mogą otrzymać postacie wyglądające nieco inaczej, choć nie autentycznie.

- Przygotowujemy teraz kobiece modele dla chińskiej wersji, też są one nierealistyczne, ale w inny sposób. Są nieproporcjonalne, lecz bardziej pasujące dla tego regionu.

Warface znajduje się obecnie w fazie zamkniętych testów na PC, jednak w Rosji gra jest już dostępna dla wszystkich. To oparta na modelu Free to Play strzelanina sieciowa osadzona w realiach konfliktu militarnego z niedalekiej przyszłości. Na początku 2014 roku, Warface trafi na Xboksa 360.

Komentarze