Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Klasyczne gry RPG Suikoden i Suikoden 2 dostępne na PlayStation 3

21 zł za sztukę.

Kultowe, japońskie gry RPG Suikoden i Suikoden 2 opublikowano w dystrybucji cyfrowej w PlayStation Network, w ramach programu PSOne Classics.

Pamiętacie?

Obie produkcje kosztują 21 zł i zadziałają nie tylko na PS3, ale także na PlayStation Portable (tylko pierwsza część), PlayStation Vita oraz PlayStation TV.

Suikoden ukazało się na pierwszym PlayStation w Europie w 1997 roku. Suikoden 2 wydano trzy lata później na tej samej platformie.

W pierwszej grze wcielamy się w generała Teo McDohla. Zaczynamy od treningu na strażnika, a kończymy na ochronie runy Życia i Śmierci, jednego z 27 kamieni zarządzających światem. Uciekamy ze stolicy i dołączamy do grupy rebeliantów, by znaleźć Gwiazdy Przeznaczenia.

Suikoden 2 opowiada historię sieroty imieniem Hero, jego przyjaciela Jowy oraz dziewczyny Nanami. Trio zbiera 108 Gwiazd Przeznaczenia, podczas gdy krainę pustoszy wojna między Wyżynnym Królestwem i Państwami-Miastami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze