Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Klany i społeczności w Reaper of Souls

Nowe opcje społecznościowe Diablo 3.

Twórcy pierwszego dodatku do Diablo 3 opublikowali informacje na temat klanów i społeczności - nowych opcji, jakie znajdziemy w Reaper of Souls.

Klany mogą liczyć maksymalnie 120 osób, a oficerowie będą zarządzali kalendarzem i planowali wspólne „wypady na potwory”. Aby dołączyć, wymagane będzie zaproszenie.

Wyszukiwarka społeczności

Każdy może założyć klan, a w planach są także wyszukiwarki i narzędzia ułatwiające znalezienie odpowiedniej grupy. Więcej szczegółów znaleźć można na oficjalnym blogu lub na serwerach testowych, gdzie nowe opcje są obecnie testowane.

Większe i bardziej otwarte zbiorowiska graczy to społeczności, zachęcające do wspólnej rozgrywki i rozmów. Limit liczby członków będzie tutaj „niemal nieograniczony”, a każdy zainteresowany może dołączyć do wielu takich grup.

Zarówno klany jak i społeczności otrzymają dedykowane kanały na czacie, a osobne środki komunikacji przewidziano dla oficerów, na wzór podobnego systemu z World of Warcraft.

Diablo 3: Reaper of Souls ukaże się 25 marca na PC i Maca, a później także na PlayStation 4, w zestawie z podstawową wersją gry.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze