Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kingdom Come Deliverance otrzyma oficjalne narzędzia do modów

Pora na nowe misje od fanów.

Kingdom Come Deliverance doczeka się oficjalnego wsparcia dla modów oraz narzędzi modderskich przygotowanych przez twórców gry - poinformowali przedstawiciele studia Warhorse.

- Obecnie pracujemy nad wsparciem dla modów - powiedział Tobias Stolz-Zwilling, szef marketingu. - Przygotowujemy specjalne narzędzia, dzięki którym gracze będą mogli tworzyć własne elementy gry. Steam Workshop jest już funkcjonalny.

Fani Kingdom Come wiedzą już rzecz jasna, że mody do czeskiego RPG istnieją i jest ich niemało. Wszystkie powstały jednak wyłącznie poprzez ingerencję w pliki gry bez oficjalnego wsparcia i nie zmieniają rozgrywki w diametralny sposób.

Narzędzia przygotowane przez deweloperów pozwolą twórcom modyfikacji na projektowanie znacznie bardziej wyróżniających się i wpływających na grę dodatków, a także - przykładowo - nowych zestawów misji.

Czekamy na mod z battle royale

Choć produkcja Kingdom Come Deliverance 2 nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, to twórcy wyraźnie sugerowali w ciągu ostatnich miesięcy, że trwają już prace nad sequelem.

Źródło: PC Gamer

Następnie: PewDiePie z niebywałym wynikiem - 100 mln subskrypcji na YouTube

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze