Skip to main content

Kingdom Come Deliverance 2 - Wrzodek: maczuga, zbójecki buzdygan, Czerwieniak, obóz bandytów

Wrzodek i jego maczuga.

Celem aktywności Wrzodek w Kingdom Come Deliverance 2 jest odnalezienie obozu rozbójników, pokonanie tytułowego herszta oraz zabranie jego maczugi. Tę broń chce otrzymać strażnik Czerwieniak, którego Henryk poznaje na zamku w Seminie.

Misję rozpoczynamy rozmową z strażnikiem Czerwieniakiem, który stacjonuje na zamku w Seminie. Podczas dyskusji zadeklaruj pomoc w rozbiciu bandy rozbójników dowodzonych przez Wrzodka.

Obóz znajduje się w dolince, przez którą przepływa niewielki potok. Mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Troskowicami a Niebakowem.

W obozie jest paru dobrze uzbrojonych rozbójników, więc przed walką dobrze się przygotuj. Stopniowo eliminuj następnych wrogów. Zawsze ustawiaj się tak, aby mieć ich wszystkich przed sobą. Wyprowadź parę ciosów i delikatnie wycofaj się.

Po walce musisz włamać się do jednej ze skrzyni przy pomocy wytrycha i zabrać ze sobą zbójecki buzdygan. Warto splądrować cały obóz, aby zebrać cenne przedmioty.

Teraz wróć do Czerwieniaka i przekaż mu broń lub poproś o jej zwrot. Otrzymasz nagrodę a gdy wrócisz do strażnika po pewnym czasie, to możesz rozpocząć u niego następne zlecenie - Karlik Gładysz.


Następnie: Kingdom Come Deliverance 2 - Zła krew

Spis treści: Kingdom Come Deliverance 2 - poradnik

Poprzednio: Kingdom Come Deliverance 2 - Trening walki

Zobacz także