Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Killzone: Shadow Fall - nowe informacje na temat trybu dla wielu graczy

Trzy klasy postaci i darmowe DLC z mapami.

Na oficjalnej stronie strzelanki Killzone: Shadow Fall opublikowano kilka informacji na temat trybu wieloosobowego w produkcji studia Guerrilla Software.

Twórcy zapowiadają, że do rozgrywek sieciowych przeniesiono większość rozwiązań z kampanii dla pojedynczego gracza, w tym system osłon i ślizgów oraz rozbudowane ataki wręcz.

W ręce graczy trafią 22 bronie w kilku klasach, w tym karabiny snajperskie i strzelby. Dodatkowo, arsenał uzupełni 19 dodatków, takich jak dodatkowe tryby ognia, rodzaje amunicji, celowniki czy tłumiki. Gadżety odblokujemy poprzez wykonywanie specjalnych wyzwań.

Guerrilla przygotowuje 3 klasy postaci oraz 12 umiejętności specjalnych - w dowolnym momencie wybrać możemy dwie z nich.

Powróci także możliwość tworzenia własnych rozgrywek z rozbudowanymi opcjami. Łącznie otrzymamy osiem trybów, wszystkie podane na modyfikacje. Najciekawsze i najpopularniejsze zestawy zasad zostaną wyróżnione przez twórców i udostępnione dla wszystkich.

Podczas walki nagradzani będziemy punktami. Jeśli zbierzemy ich wystarczająco dużo, odblokujemy Honor - specjalny bonus do statystyk postaci, dostępny przez określony czas.

Twórcy potwierdzili także, że zamierzają wspierać grę po premierze, a wszystkie planowane DLC z mapami dostępne będą bez dodatkowych opłat.

Killzone: Shadow Fall ukaże się w Europie już 29 listopada, wraz z premierą PlayStation 4.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze