Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Killer is Dead ukaże się w Europie 30 sierpnia, z dwiema edycjami kolekcjonerskimi

Wydawcą Deep Silver.

Deep Silver poinformowało, że 30 sierpnia wyda w Europie Killer is Dead - stylową grę akcji od Suda 51 i studia Grasshopper Manufacture. Tytuł ukaże się na X360 i PS3.

Dodatkowo, wydawca przygotowuje dwie edycje specjalne z dodatkami i gadżetami. W wersji Fan Edition znajdziemy płytę ze ścieżką dźwiękową, papierową dioramę, album z grafikami, plakat, unikatowe pudełko oraz zestaw dodatków DLC Smooth Operator Pack z jedną misją, przedmiotami i postacią.

Wydanie Limited Edition zawiera Smooth Operator Pack, ale bez dodatkowych gadżetów.

Killer is Dead rozgrywa sie w rzeczywistości, gdzie modyfikacje cybernetyczne stały się normalnością. Bohater gry - Mondo Zappa - otrzymuje zlecenie od firmy Brian Execution Firm, zarządzanej przez cyborga - Briana Rosesa. Zadanie gracza polega na wyeliminowaniu szeregu zabójców, rozproszonych na całym świecie.

Nie wiemy jeszcze, czy tytuł ukaże się w Polsce. Wysłaliśmy do Cenegi zapytanie w tej sprawie. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź, zaktualizujemy wiadomość.

Fan Edition

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze