Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kilkaset zmian i poprawek zmierza do Battlefield 2042. Patch w kwietniu

Trwa naprawa gry.

Studio DICE ujawniło, że do Battlefield 2042 zmierza „znacząca”, sporej wielkości aktualizacja, wprowadzająca do gry kilkaset zmian i poprawek. Łatka zadebiutuje w kwietniu, ale dokładna data nie jest znana.

Następna aktualizacja będzie znacząca (kwiecień) i już teraz mamy w niej kilkaset zmian” - napisał na oficjalnym forum EA Straatford87, odpowiedzialny za kontakt ze społecznością. „To w większości eliminacje bugów, ale chcemy też wprowadzić dodatkowe zmiany, na przykład w balansie pojazdów i obecnym zachowaniu dodatków do broni”.

Wyraz „teraz” został przez przedstawiciela DICE wyróżniony, więc najprawdopodobniej chciał on podkreślić, że prace jeszcze trwają i ulepszeń będzie znacznie więcej.

Nie podano dodatkowych informacji, a fakt, że ogłoszenie - o ile w ogóle można je tak nazwać - ukazało się wyłącznie na forum EA, sugeruje, że deweloperzy nie są jeszcze gotowi, by ujawnić więcej.

Przypomnijmy, że plany odnośnie poprawy balansu Battlefield 2042 są całkiem szeroko zakrojone. Twórcy chcą zmodyfikować mapy, zwiększyć liczbę obiektów na polu walki, a nawet zmniejszyć liczbę graczy w niektórych trybach.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze