Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kilka nowych ujęć z Horizon: Zero Dawn w materiale wideo

Prosto z Japonii.

Zakończone w weekend targi Tokyo Game Show były dla Sony okazją na zaprezentowanie swoich gier na „własnym podwórku”. Zaproszono także zachodnie studia, w tym Guerrilla Games.

To musi być piesek

Firma z Amsterdamu przywiozła ze sobą Horizon: Zero Dawn, prezentując kilka nowych scen z rozgrywki z tej produkcji z otwartym światem i mechanicznymi dinozaurami.

Nagranie pochodzi z prezentacji na żywo, zarejestrowanej przez Nico Nico. Stąd niska jakość obrazu i japońskie głosy. Tłumacz mówi na szczęście po angielsku.

- To kompletnie otwarty świat. Możemy zwiedzić wszystko, co widzimy: góry, doliny poniżej, a nawet starożytne miasto, ledwo widoczne na horyzoncie - zapewniał zgromadzonych.

Czujne oko wychwyci dość „bolesne” doczytywanie obiektów i cieni na drugim planie, ale do premiery Horizon: Zero Dawn jeszcze sporo czasu i twórcy mają czas na optymalizację oprawy.

Po wkroczeniu do akcji, Aloy - główna bohaterka - przekrada się przez zarośla i eliminuje pierwszego dinozaura. Jest też nieco większa potyczka z ciężko opancerzonym wrogiem.

Część scen prezentowano już we wcześniejszych trailerach i pokazach, ale teraz mamy okazję zobaczyć kilka nowych ujęć.

Horizon: Zero Dawn ukaże się w przyszłym roku, tylko na PlayStation 4.

Tymczasem studio Guerrilla Games kontynuuje zatrudnianie deweloperów do projektu. W prace zaangażowano już trzech twórców Wiedźmina 3, a teraz do zespołu dołączył Bernd Diemer, do niedawna zajmujący się reżyserią Dead Island 2 w Yager Development. Wcześniej przez dłuższy czas pozostawał w Cryteku, odpowiadając za projektowanie.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze