Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kilka minut wartkiej akcji z Call of Duty: Infinite Warfare

Latanie, strzelanie i bieganie.

Na targach E3 nie może zabraknąć Call of Duty, a fragmenty najnowszej odsłony serii prezentowano podczas konferencji Sony.

Materiał wideo z Infinite Warfare niemal na moment nie zwolnił tempa, podkreślając jedną z największych innowacji w tej części - płynne potyczki, bez ekranów ładowania.

Bohater rozpoczął od wydawania poleceń i zaplanowania akcji, by następnie usiąść za sterami statku kosmicznego, przeprowadzić szturm na jednostkę wroga, poskakać za pomocą linki z hakiem, postrzelać w stanie nieważkości, przywrócić grawitację i wrócić do bazy - wszystko w nieco ponad pięć minut.

Zaprezentowano także krótki zwiastun Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Osobno dowiedzieliśmy się, że osoby składające zamówienia przedpremierowe na grę w wersji PS4 otrzymają dostęp do klasycznej kampanii z tej gry aż 30 dni wcześniej, niż na PC i Xbox One.

Call of Duty: Infinite Warfare ukaże się 4 listopada.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze