Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kickstarter: The Bard's Tale 4 ufundowane

Pieniądze można wpłacać jeszcze przez 25 dni.

The Bard's Tale 4 zostało ufundowane na Kickstarterze. Na koncie projektu znajduje się obecnie ponad 125 tys. dol.

Do końca zbiórki pozostało jeszcze 25 dni. W miarę powiększania się budżetu, twórcy zrealizują kolejne cele dodatkowe - to między innymi system craftingu i dodatkowe postacie niezależne.

„Kolejny raz poparcie fanów przerosło nasze oczekiwania i dodało nam skrzdeł. Włożymy całe serce w stworzenie gry RPG jakiej oczekują i na jaką zasługują. Dokładnie tak, jak robimy to w przypadku Wasteland 2 oraz Torment: Tides of Numenara” - zapewnił Brian Fargo, szef studia inXile.

„Nasi fani raz jeszcze udowodnili, że cały gatunek klasycznych gier fabularnych dla jednego gracza w dalszym ciągu ma się świetnie. Niech żyje RPG!”.

The Bard's Tale 4 jest następcą trylogii studia Interplay, której początki sięgają 1985 roku. Wcielamy się w śmiałków eksplorujących tajemnicze podziemia, obserwując akcję w perspektywie FPP - to typowy dungeon crawler, w stylu współczesnej serii Legend of Grimrock.

Plany na nową część obejmują powrót do korzeni oryginalnej trylogii. Nie zabraknie mrocznych korytarzy do zwiedzenia, usianych zagadkami logicznymi, wyzwaniami i potworami.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Komentarze