Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kickstarter: ruszyła zbiórka pieniędzy na Car Mechanic Simulator 2015

Szczegółowe modele, nowe auta i aukcje.

Polskie studio PlayWay rozpoczęło zbiórkę pieniędzy na Car Mechanic Simulator 2015. Twórcy chcą pozyskać na Kickstarterze co najmniej 20 tysięcy dolarów kanadyjskich.

Modele aut mają być bardziej szczegółowe, z tuningiem karoserii włącznie

Symulator jest bezpośrednią kontynuacją produkcji z ubiegłego roku, a twórcy planują teraz rozbudować serię, dodając kolejne opcje, narzędzia, samochody i części.

Ponownie wcielimy się w mechanika. Sprawdzimy nie tylko silniki, ale także układy wydechowe, zawieszenie, hamulce i inne elementy. Ważne jest także dbanie o diagnostykę i wnętrza pojazdów. Klienci mogą zażyczyć sobie także wykonanie modyfikacji aut.

W odróżnieniu od poprzedniej odsłony, misje o różnym poziomie trudności będą teraz generowane losowo, a gracz może wykonać dowolną ich liczbę.

Inne nowości to możliwość zmiany wyglądu posiadanego warsztatu oraz aukcje samochodów, gdzie kupimy zdezelowanego grata, by po gruntownym remoncie sprzedać go z zyskiem lub dodać do kolekcji.

W planach są dużo bardziej szczegółowe modele aut, składające się teraz z ponad 200 interaktywnych części, w tym kompletny silnik, wnętrze i karoseria.

Premierę zaplanowano na lipiec 2015 roku, na PC.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze