Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Keanu Reeves szczerze: „John Wick 4 to najtrudniejszy film, jaki kiedykolwiek zrobiłem”

Ze względu na sceny akcji.

„John Wick 4” już za kilka miesięcy pojawi się w kinach, a główny gwiazdor produkcji - Keanu Reeves - szczerze wyznał, że był to najbardziej wymagający projekt filmowy w jego karierze. Aktor zwrócił szczególną uwagę na dużą intensywność scen.

- Jeśli chodzi o akcję, to „John Wick 4” jest najtrudniejszym filmem, jaki zrobiłem w życiu - powiedział 58-letni artysta w trakcie wydarzenia CCXP 2022 w Brazylii. - Wiele osób idzie do kina na tego typu produkcje, aby czerpać rozrywkę ze spektakularnych sekwencji. Tym razem jest naprawdę wiele osób, które będą chciały dorwać Wicka.

Aktor przyznał też, że tempo realizacji poszczególnych zdjęć było wręcz szalone. Wstępnie planowano, aby film zadebiutował w 2021 roku, ale ze względu na pandemię koronawirusa i przede wszystkim premierę widowiska „Matrix Zmartwychwstania” postanowiono wprowadzić zmiany, ponieważ Reeves jest mocno utożsamiany z postacią Neo.

„John Wick 4” będzie fabularną kontynuacją trzeciej części, która zadebiutowała w 2019 roku. Twórcy zapowiedzieli, że będzie to najdłuższa odsłona przygód o byłym płatnym zabójcy. Obok Keanu Reevesa zagrają Bill Skarsgård, Ian McShane, Lance Reddick, Hiroyuki Sanada, Scott Adkins, Clancy Brown czy Donnie Yen. Premiera 24 marca 2023 roku.

O autorze
Komentarze