Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kate Winslet pojawi się w Avatar: Istota wody. Są zdjęcia postaci granej przez aktorkę

Wojowniczka Ronal.

W obsadzie „Avatar: Istota wody” - powstającego od wielu lat sequela słynnej produkcji Jamesa Camerona - pojawi się Kate Winslet. Zaprezentowano pierwsze zdjęcia, które pokazują postać graną przez aktorkę.

Bohaterkę przedstawiono na okładce Empire i opublikowanej przez pismo fotografii. Periodyk ujawnił, że artystka wcieli się w wojowniczkę Ronal, która wraz z niejakim Tonowari przewodzi klanowi Metkayina - ugrupowaniu Navi, żyjącemu w oceanach Pandory.

- Jest bardzo lojalną i nieustraszoną przywódczynią. Jest silna. To wojowniczka. Nawet w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa i pomimo noszenia pod sercem dziecka dołącza do swoich ludzi, by walczyć za to, co jest dla niej najdroższe. Czyli jej rodzinę i dom - mówi Winslet w rozmowie z magazynem.

Występ aktorki nabiera dodatkowego smaczku, jeżeli wziąć pod uwagę fakt, że to pierwsza współpraca artystki z Jamesem Cameronem od czasu słynnego „Titanica”. Jak zwraca uwagę, oboje są teraz innymi ludźmi - reżyser jest podobno spokojniejszym człowiekiem, a ona jest bardziej aktywna.

Winslet podzieliła się też wyczynem, którego dokonała podczas prac nad „Avatar: Istota wody”. Okazuje się, że w trakcie kręcenia podwodnych scen wytrzymała pod wodą aż siedem minut i czternaście sekund bez żadnego oddechu. Przypomnijmy, że film ukaże się 16 grudnia.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze