Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kangurek Kao - Wieczne Studnie, opcjonalne wyzwania

Czym są i jak do nich wrócić.

Podczas przygody w grze Kangurek Kao zapewne wielokrotnie natkniesz się na tzw. Wieczne Studnie. To obiekty przenoszące gracza na niewielkie poziomy z wyzwaniem.


Na tej stronie:


Jak działają Wieczne Studnie

Wieczne Studnie (1) to fioletowe, widoczne z dużej odległości studnie. Są poukrywane na poziomach Kangurka Kao. Musisz więc zboczyć z głównej drogi, by na nie trafiać.

Wejdź w interakcję ze studnią, by zmierzyć się z wyzwaniem związanym z walką lub elementami platformowymi. Na poziomach z wyzwaniami można zdobyć Dukaty i diamenty.

Kiedy ci się uda, zbierz dużego Dukata (2), by wrócić do właściwego poziomu.


Powrót do odkrytych studni

Możesz wrócić do dowolnej odkrytej Wiecznej Studni - albo żeby poprawić swój wynik, albo zebrać pozostałe znajdźki, albo po prostu wziąć udział w wyzwaniu, które wcześniej pominąłeś.

Żeby to zrobić, w głównym świecie („bazie wypadowej”, np. Wiosce Hopaloo) odnajdź studnię (3) i wejdź z nią w interakcję.

Zobaczysz tu listę dostępnych studni i będziesz mógł wejść do dowolnej z nich.

Z naszego doświadczenia wynika, że jeśli nie masz ochoty sprawdzić swoich umiejętności, to nie opłaca się brać udziału w wyzwaniach studni. Nagrody nie są bowiem warte poświęconego czasu i wysiłku.

Następnie: Kangurek Kao - walka: atak i uniki

Spis treści: Kangurek Kao - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Kangurek Kao - klasyczny wygląd Kao: jak odblokować

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze