Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kangurek Kao - jak mieć więcej serc i żyć

Gdzie są dodatkowe serca i życia.

Aby zwiększyć szanse powodzenia w grze Kangurek Kao, dobrze jest gromadzić dodatkowe serca oraz życia. Szczegóły tego systemu znajdziesz poniżej.

Na początek podstawy, abyśmy mogli przejść dalej:

  • Serca to twoje zdrowie (1). Każdy otrzymany cios odbiera jedno życie, a gdy utracisz wszystkie, utracisz też jedno życie i odrodzisz się prz ostatnim punkcie kontrolnym
  • Życia to liczba prób, które ci jeszcze zostały. Gdy utracisz wszystkie, będziesz musiał zacząć poziom od początku. Liczbę posiadanych żyć (2) możesz zobaczyć w menu pauzy, naciskając lewy środkowy przycisk na padzie Xbox i touchpad na padzie PlayStation

Aby zwiększyć liczbę serc, musisz zbierać ćwiartki serc (3), które znajdziesz rozsiane po całym świecie oraz w sklepie za 500 Dukatów. Cztery ćwiartki to jedno serce więcej, co oznacza, że możesz przyjąć jeszcze jeden cios.

Aby zwiększyć liczbę żyć, musisz zaś zbierać podobizny Kao (4), również rozsiane po świecie i również dostępne w sklepie za 500 Dukatów.

Warto rozglądać się po poziomach i szukać obu tych znajdziek, bo znacznie ułatwią rozgrywkę. Zapewne będziesz mieć też tyle pieniędzy, żeby co jakiś czas kupować ćwiartkę serca lub życie w sklepie bez poważnego uszczerbku stanu portfela Kao.

Następnie: Kangurek Kao - ogień, lód i wiatr: moce żywiołów

Spis treści: Kangurek Kao - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Kangurek Kao - leczenie, przywracanie zdrowia

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze