Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kangurek Kao coraz bliżej. Nowy zwiastun przybliża towarzyszy bohatera

Rodzina i przyjaciele.

Tate Multimedia opublikowało kolejny zwiastun Kangurka Kao, czyli nowej odsłony słynnej polskiej serii platformówek. Materiał przybliża towarzyszy tytułowego bohatera.

Wideo prezentuje sylwetki trzech postaci, które spotkamy podczas przygody, w tym Walta - mentora oraz sparingpartnera kangurzego podopiecznego. W nagraniu pojawia się też Marlene, zwana „Żelazną Damą” matka naszego śmiałka.

Ostatnim przedstawionym bohaterem jest Gadget, czyli najbliższy przyjaciel Kao. To wynalazca, który - jak sugeruje imię - przygotowuje zróżnicowane i przydatne podczas przygody urządzenia.

W nowej odsłonie cyklu tytułowa postać ruszy na poszukiwania zaginionej siostry, a przy okazji odkryje, co się stało z zaginionym przed laty ojcem. Zwiedzi rozmaite lokacje i stawi czoła wymagającym bossom.

Kangurek Kao zadebiutuje 27 maja na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Switch.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze