Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Już 400 tys. osób zagrało w Weird West. Nadchodzi inwazja zombie

Dziwny Zachód.

Mroczny western Weird West przyciągnął już 400 tysięcy użytkowników, podczas gdy twórcy szykują się do uruchomienia pierwszego wydarzenia specjalnego.

„Ponad 400 tys. graczy wkroczyło na Dziwny Zachód od premiery 31 marca. Jak lepiej to uczcić, jeśli nie apokalipsą zombie?” – czytamy w oficjalnym komunikacie. Bez wątpienia pomógł fakt, że gra dostępna jest między innymi w usłudze Game Pass.

I choć mowa o produkcji przeznaczonej dla pojedynczego gracza, w planach jest szereg wydarzeń specjalnych. Plaga zombie będzie pierwszym, oferując nowe wydarzenia fabularne, spotkania na mapie i przygody.

Z opublikowanej mapy drogowej wynika, że kolejną atrakcją tego typu będzie „Caged Ones”, ale wcześniej otrzymamy jeszcze pakiet dodatkowej zawartości oraz wyższy poziom trudności.

Weird West to mroczne fantasy inspirowane dzikim zachodem, gdzie stróże prawa i rewolwerowcy dzielą pogranicze z fantastycznymi stworami. Producentem gry jest Rafael Colantonio, w przeszłości założyciel studia Arkane, odpowiedzialnego za Dishonored.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Weird West

PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze