Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Już 29 mln dol. na koncie kosmicznego symulatora Star Citizen

Zapewniono dodatkowe fundusze na ulepszenie kampanii dla jednego gracza.

Star Citizen, współfinansowany przez graczy symulator kosmiczny, ma już na swoim koncie 29 mln dol. Tym samym twórcy mogą przeznaczyć dodatkowe środki na dopracowanie trybu Squadron 42, czyli rozbudowanej kampanii dla jednego gracza.

„Wykorzystamy te środki by stworzyć prawdziwego duchowego następcę Wing Commandera. Squadron 42 ma szanse stać się czymś, czego jeszcze nigdy nie doświadczaliście” - napisał na stronie gry Chris Roberts, główny projektant.

Dzięki dodatkowym funduszom tryb dla jednego gracza będzie bardziej efektowny i wypełniony zawartością. Pierwotne plany były skromniejsze, teraz projektanci mogą sobie pozwolić na rozpoczęcie kampanii wielką, dynamiczną bitwą kosmiczną.

Star Citizen to przede wszystkim, obok dokładnie wyreżyserowanego trybu Squadron 42, „symulator życia w kosmosie”. Rozwijać się i zarabiać będzie można na wiele sposobów - zaciągając się do wojska, zostając piratem, zajmując się handlem lub wydobywaniem surowców. Wszystko to w rozległej galaktyce w towarzystwie innych graczy.

Gra ukaże się na początku 2015 roku, pierwsze testy rozpoczną się dopiero w drugiej połowie 2014 roku. Tytuł zadebiutuje na PC, niedawno poinformowano, że być może trafi też na konsole nowej generacji.

O autorze
Komentarze