Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Już 10 milionów osób zagrało w MultiVersus

Choć trwają dopiero testy.

Choć darmowe MultiVersus jest nadal dostępne w ramach testów beta, a premierę pierwszego sezonu niedawno opóźniono, to bijatyka nadal przyciąga rzesze graczy. Zagrało już ponad 10 milionów osób.

Wieści pochodzą z platformy Tracker.gg, śledzącej zainteresowanie na wszystkich platformach sprzętowych, nie tylko na Steamie. Liczby pochodzą najwyraźniej z tablic z najlepszymi wynikami, więc wydają się być całkiem wiarygodne. Co więcej, witryna należy do Warner Bros., wydawcy gry.

Obecnie trwają oczekiwania na kolejną większą aktualizację, która powinna osłabić Królika Bugsa. Podczas niedawnego turnieju Evo królowało właśnie połączenie Bugsa z Velmą ze „Scooby-Doo” (grano w formacie „2 na 2, standardowym dla MultiVersus), lecz w finale niespodziewanie triumfował Tom i Jerry (to jedna postać) oraz Wonder Woman. To chyba dobrze świadczy o balansie.

Pełna wersja bijatyki MultiVersus została niedawno bezterminowo opóźniona. Pierwszy sezon zmagań powinien rozpocząć się dzisiaj, gdy zadebiutować miał także Morty z serialu „Rick i Morty”. Oba wydarzenia nie dojdą do skutku, a nowej daty nie podano.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze