Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jutro start testów The Division Resurgence. Jest też nowy trailer

Darmowa strzelanka mobilna.

Ubisoft poinformował, że jutro - 8 grudnia - rozpoczną się zamknięte testy darmowej strzelanki mobilnej The Division Resurgence, dostępne wyłącznie na urządzeniach napędzanych Androidem.

Zainteresowani mogą zgłaszać chęć przystąpienia do zabawy na oficjalnej stronie. Następnie należy liczyć na łut szczęścia. Jeśli się nie uda, w przyszłości odbędą się kolejne fazy. Jeśli braliśmy udział już we wcześniejszej wersji alpha, dostęp otrzymamy automatycznie także teraz.

„Choć obecne testy będą prowadzone tylko na urządzeniach z systemem Android, kolejne sesje testowe w pierwszej połowie 2023 roku planujemy prowadzić na urządzeniach z systemami Android oraz iOS, ponieważ obie te platformy są dla nas niezwykle ważne” - zapewnia Ubisoft.

Testy potrwają do 22 grudnia i pozwolą zapoznać się ze sporą częścią trybów rozgrywki. „Niezależnie od tego, czy wolisz skoncentrować się na fabule, czy wziąć udział w aktywnościach otwartego w Nowym Jorku, gra zapewni szereg rozrywek, tak jedno- jak i wieloosobowych” - głosi opis.

W tej drugiej sferze mowa między innymi o Strefie Mroku, a więc atrakcji dobrze znanej wszystkim miłośnikom serii The Division. Spotykamy tu coraz groźniejszych przeciwników, ale największe niebezpieczeństwo grozi ze strony innych graczy, którzy podczas ewakuacji mogą nas zdradzić i ukraść znalezione łupy.

Ubisoft opublikował także nowy trailer produkcji, prezentujący miejsce akcji - opustoszałe i zrujnowane miasto Nowy Jork po wybuchu epidemii roznoszonej na studolarowych banknotach. Jak na „duże” odsłony cyklu przystało, gra łączy strzelanie z elementami RPG i rozwojem ekwipunku.

Mobilny tytuł zapowiedziano w lipcu, z premierą zaplanowaną na jesień przyszłego roku. Ubisoft nazywał wtedy produkcję „kanonicznym dziełem” i obiecał „nowy wątek fabularny, różne klasy i wymagające wrogie frakcje”.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze