Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jutro duża aktualizacja oprogramowania PlayStation 4

YouTube, screeny w PNG i inne.

Sony potwierdziło, że już jutro - 30 września - opublikuje dużą aktualizację oprogramowania PlayStation 4.

Niecierpliwy Drake - jedna z naklejek

Łatka oznaczona jest numerem 3.00 i nazwą Kenshin, wprowadzając między innymi Wydarzenia, Społeczności oraz zmodyfikowany interfejs dla ekranu z wiadomościami.

Pojawi się też wsparcie dla publikowania rozgrywki na żywo w serwisie YouTube, dzielenie się maksymalnie 10-sekundowymi klipami na Twitterze, a także opcja wykonywania screenów w formacie PNG.

Społeczności mają pomóc w znalezieniu graczy o podobnych gustach i zainteresowaniach. Zakładka z Wydarzeniami pozwoli podejrzeć informacje na temat naszych ulubionych produkcji.

Abonenci usługi PlayStation Plus dostaną więcej miejsca na swoje pliki „w chmurze” - 10 GB zamiast dotychczasowego 1 GB. Jest też osobna sekcja w menu, na zawartość PS Plus.

Łatwiejsze będzie tworzenie grup, dzięki możliwości zapisu ulubionych ustawień. Komunikacja za pomocą wiadomości będzie wspierać opcję przesyłania „naklejek”, związanych tematycznie z popularnymi grami.

Więcej szczegółów oraz zdjęcia poszczególnych funkcji znaleźć można na oficjalnym blogu.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze