Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Just Cause 3 - Przejmowanie bazy: Cava Montana i Guardia Val De Mar I

Jak zdobyć czołg Bavarium Imperator.

Zacznijmy od Cava Montana.

To miejsce znajduje się w okolicy współrzędnych 46.900 / 43.350. Dlaczego warto tam się wybrać już na początku zabawy? Za wyzwolenie Cava Montana otrzymasz dostęp do mocnego czołgu z dwoma rodzajami pocisków, które mogą potem znacznie ułatwić wykonywanie kolejnych zadań.

Do Cava Montana najlepiej udać się uzbrojonym śmigłowcem. Możesz go znaleźć przy niektórych patrolach przeciwników. Gdy dolecisz we wskazane współrzędne, twoim oczom powinna ukazać się kopalnia z dwoma wielkimi maszynami.

Widok na Cava Montana z góry

Widoczny rodzaj zabudowań na powyższym obrazku jest także w innym miejscu, dlatego jest sporo czerwonych elementów do zniszczenia. Jeżeli zdecydujesz się wykonywać to z helikoptera, bądź czujny, gdyż obok jeździ... uzbrojony pociąg z samonaprowadzającymi rakietami. Gdy usłyszysz pikanie, lepiej wysiądź i użyj spadochronu.

Nie tylko elementy widoczne na powyższym obrazku są tutaj do zniszczenia. Oprócz wielkich wydrążaczy, wieży z wodą i zbiorników z paliwem będziesz musiał także zlikwidować rozsiane po okolicy inne zbiorniki czy kontenery, tak jak na obrazku niżej.

Zniszcz wszystkie elementy oznaczone kolorem czerwonym

Podczas siania zniszczenia pamiętaj, że cały czas będą wzywane do ciebie posiłki. Może pojawić się także uzbrojony helikopter, którym zajmij się na pierwszym miejscu. Aby ułatwić sobie dalsze działanie, możesz też ukraść jeden z wozów bojowych wyposażonych w ciężki karabin maszynowy na dachu. Z jego pomocą przejęcie tego miejsca nie powinno już stanowić większych problemów.

Co odblokujesz po przejęciu bazy Cava Montana?

  • Czołg Bavarium Imperator
  • Wyzwania różnego typu w najbliższej okolicy
Nagroda główna za przejęcie bazy wojskowej Cava Montana

Guardia Val De Mar I

Jeśli masz ochotę przetestować nowy czołg, wezwij wparcie poprzez swój komputer osobisty i ruszaj na okoliczny posterunek Val De Mar I. Jest to mała i prosta do przejęcia lokacja, która jednocześnie będzie świetnym poligonem doświadczalnym dla twojego pojazdu.

Wystarczy zniszczyć tam kilka zbiorników i transformatorów, a także odeprzeć ewentualne ataki strażników.

Lokację odnajdziesz na współrzędnych 46.927 / 40.753.

Powrót do spisu treści: Just Cause 3 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik, opis przejścia i wszystkie sekrety

O autorze
Komentarze