Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Just Cause 3 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik, opis przejścia, zadania i aktywności, wszystkie sekrety.

Witamy w poradniku i solucji do gry Just Cause 3. Po raz kolejny wcielisz się w rolę Rico Rodrigueza. I choć może nie uratujesz całego świata, to uczynisz lepszym jego kawałek. Bardzo piękny kawałek, trzeba przyznać, bo dotyczy fikcyjnego kraju nad Morzem Śródziemnym.

W naszym przewodniku po grze podpowiadamy, jak przejść wątek główny gry, jak korzystać z gadżetów głównego bohatera, a także gdzie szukać sekretów, jak przejmować bazy i miasteczka oraz przybliżymy wszystkie aktywności poboczne.

Poradnik jest w trakcie dalszego opracowywania - kolejne aktualizacje będą pojawiać się na bieżąco.

Zapraszamy do lektury i życzymy przyjemnej zabawy!

Porady ogólne i interfejs

Jak używać haka, spadochronu czy komputera osobistego, czyli odpowiedzi na pozornie łatwe pytania.

Opis przejścia

Oto przepiękny świat Medici, w którym naszym zadaniem jest obalenie rządów dyktatora Di Ravello. Pomożemy w każdej misji związanej z historią.

Akt 1

Akt 2

Akt 3

Bazy wojskowe i posterunki

Podpowiadamy, jak przejąć każdą bazę wojskową na całej mapie.

Miasta i prowincje

Zobacz na co zwrócić uwagę, aby przejąć każde miasto.

Aktywności poboczne

Poznaj misje, które nie są tylko świetnym umileniem czasu, ale też okazją do zgarnięcia całkiem ciekawych nagród.

Mapy i znajdźki

Tu znajdziesz szczegółowe mapy dotyczące sekretów w świecie gry: Kapliczki rebeliantów, Klasyczne części, Taśmy Di Ravello, Skoki kaskaderskie, Starożytne grobowce

Region Insula Fonte:

Region Insula Dracon:

Region Insula Striate:

Na dobry początek

- Wbrew pozorom samochód nie jest najszybszym możliwym środkiem transportu w grze. Bardzo rzadko jest to nawet helikopter. Najszybciej i najłatwiej dostaniesz się w niemal każde miejsce za pomocą wystrzeliwanego zaczepu i spadochronu. Prawdziwą konkurencją dla tego zestawu jest prawdopodobnie tylko myśliwiec.

Nie każdy lubi zadania poboczne, ale jeśli chcesz skupić się tylko na wątku głównym, to i tak zachęcamy do wykonywania misji niezwiązanych z historią. Odblokuj wyzwania poprzez zdobywanie kolejnych miast i baz wojskowych, a zyskasz naprawdę wartościowe nagrody, które pomogą ci w kampanii.

- Oglądaj się za znacznikami w postaci białych kropek. Oznaczają one miejsca, w których możesz znaleźć amunicję, broń na wymianę czy też markery do otrzymania wsparcia. Eksploruj wszystkie miejsca, które wskazują na obecność człowieka, a prawie zawsze znajdziesz w nich coś ciekawego.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze