Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jurassic World Evolution pozwoli zbudować własny park jurajski

Na PC, PS4 i Xbox One.

Studio Frontier Developments - twórcy Planet Coaster oraz Elite: Dangerous - zapowiedziało swój kolejny projekt, zatytułowany Jurassic World Evolution.

Produkcja czerpie bardziej z Planet Coaster, oferując możliwość zbudowania własnego parku rozrywki z dinozaurami. Premiera latem przyszłego roku.

Okres debiutu zapewne nie jest przypadkowy - w czerwcu 2018 roku na ekrany kin wchodzi film „Jurassic World: Fallen Kingdom”.

Jurassic World Evolution pozwoli zabudować wyspę Nublar, ale także pozostałe wysepki archipelagu. Gracze zajmą się hodowaniem nowych gatunków dinozaurów i budowaniem innych atrakcji, ale także nieco bardziej „ofensywnych” zabudowań, jeśli nasze gady zbytnio się „rozkręcą” i zaczną zjadać odwiedzających.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością przeniesienia ponad piętnastu lat doświadczenia w gatunku gier opowiadających o zarządzaniu i symulacją do licencji, która pozostaje dla nas wszystkich inspiracją” - komentuje Jonny Watts z Frontier Developments.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze