Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jon Snow powróci. Gra o Tron doczeka się sequela

Tego nikt się nie spodziewał.

HBO pracuje nad nowym serialem w świecie „Gry o Tron”, który opowie o dalszych losach Jona Snowa.

Wieści nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale o produkcji pisze The Hollywood Reporter, a więc jeden z najbardziej renomowanych serwisów w branży kinowo-telewizyjnej. Dziennikarze - powołując się na anonimowe źródła - przekonują, że prace nad projektem są na wczesnym etapie.

Według portalu, akcję osadzono po wydarzeniach z „Gry o Tron”, co oznacza, że serial jest kontynuacją. Głównym bohaterem jest ponoć Jon Snow, czyli jedna z najważniejszych postaci pierwowzoru. Do wspomnianej roli powróci rzekomo Kit Harrington.

Uwaga - poniżej spoilery z finału „Gry o Tron”!

W ostatnim sezonie głównego serialu Jon Snow odkrył, że jest prawowitym władcą Siedmiu Królestw. Nie zasiadł jednak na Żelaznym Tronie i został skazany na służbę w Nocnej Straży, aczkolwiek udał się za Mur, by dołączyć do Dzikich.

The Hollywood Reporter zwraca uwagę, że umiejscowienie nowej produkcji po wydarzeniach z „Gry o Tron” może oznaczać, że na ekranie widzowie zobaczą innych bohaterów z pierwowzoru, w tym Aryę i Sansę Stark oraz Brienne z Thartu.

Natomiast już 22 sierpnia w HBO Max zadebiutuje inny serial osadzony w uniwersum wykreowanym przez George’a R.R. Martina - „Ród Smoka”. Pozycja jest prequelem „GoT”, opowiadającym o wojnie domowej Targaryenów.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze