Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Joker oszukuje przeciwników w Mortal Kombat 11 - nietypowe Fatality

W nowym zwiastunie.

Warner Bros. opublikowało zwiastun poświęcony Jokerowi, który zmierza do bijatyki Mortal Kombat 11. Dodatek ze znanym złoczyńcą z komiksów DC ukaże się 28 stycznia, choć wówczas dostęp uzyskają tylko posiadacze zestawu Kombat Pack. Pozostali gracze wojownika otrzymają 4 lutego.

Nagranie prezentuje fragmenty rozgrywki z udziałem postaci. Materiał ujawnia, że twórcy postanowili w nietypowy sposób nawiązać do tak zwanego Friendship, czyli bezkrwawej alternatywy dla Fatality z drugiej odsłony cyklu.

Joker daje przeciwnikowi tort, a w tle pojawiają się konfetti i szyld z kolorowym napisem „friendship”. Szybko okazuje się jednak, że to oszustwo: ciasto wybucha wrogowi w twarz, a złowrogi klaun wyciąga karabin maszynowy, którym atakuje oponenta.

Złoczyńca w trakcie walki korzysta także z laski, która jest jednym z podstawowych oręży postaci. Ponadto używa między innymi mechanicznych rękawic oraz uzbrojonej kukły swojego największego rywala - Batmana.

Zobacz: Mortal Kombat 11 - wszystkie Fatality, jak zrobić; poradnik

Jokera otrzymają nabywcy zestawu Kombat Pack, w skład którego wchodzą jeszcze wydani już Shang Tsung, Nightwolf, T-800 i królowa Sindel. Do tego służący piekielnym mocom Spawn, który ukaże się 17 marca. Każdego wojownika można też kupić osobno.

Następnie: Cyberpunk 2077 opóźniony - premiera 17 września

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze