Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jeszcze jeden trailer Śródziemie: Cień Wojny

Rzut oka na przeciwników.

Warner Bros. nie zwalania tempa i publikuje zwiastun za zwiastunem, a wszystkie przeznaczone są dla gry akcji Śródziemie: Cień Wojny, debiutującej w październiku.

Najnowszy materiał wideo, przygotowany specjalnie na prezentację Microsoftu na targach Gamescom, oferuje kilka wskazówek na temat fabuły, ale koncentruje się głównie na przeróżnych przeciwnikach, z którymi przyjdzie się zmierzyć podczas zabawy.

Zobacz: Śródziemie: Cień Wojny - Poradnik, Solucja

Zgodnie z motywem przewodnim produkcji, do pokonania niektórych wrogów - tych najpotężniejszych - potrzebne będzie zawiązanie sojuszów z „ciemną” stroną mocy.

Śródziemie: Cień Wojny debiutuje 10 października na PC, PS4 i Xbox One.

Twórcy ze studia Monolith Productions rozbudowują założenia oryginału, ale nie wprowadzają rewolucyjnych zmian w podstawach rozgrywki. Dynamiczna i efektowna walka przypominaj serię Batman Arkham, przy drobnych urozmaiceniach.

Gracze zajmą się brutalnymi pojedynkami z orkami, ale także eksploracją oraz misjami, by stopniowo zyskać sojuszników wśród plemion orków. Śródziemie: Cień Wojny pozwoli wreszcie stawić czoła samemu Sauronowi, który buduje własną, nową armię w Mordorze.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze