Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jeden z twórców Starfield obiecuje: gracze oszaleją

„To jest coś naprawdę wyjątkowego”.

Jeden z twórców powstającego Starfield przekonuje, że gracze „oszaleją”, kiedy zapoznają się z produkcją.

Emil Pagliarulo to wieloletni pracownik Bethesdy, a obecnie główny projektant i scenarzysta kosmicznego RPG-a. W wywiadzie opublikowanym na oficjalnej stronie firmy przyznał, że na początku gra była w „rozsypce”, ale na obecnym etapie jest czymś „naprawdę wyjątkowym.

- Powiedzieć, że zamierza się stworzyć pierwszą od 20 lat nową markę studia to jedno. Faktyczne zrealizowanie tego zamierzenia to już zupełnie inna historia. Obserwowanie, jak Starfield przeistacza się krok po kroku w tę niesamowitą grę, a my zdobywamy tak wiele nowych doświadczeń, było niesamowitym przeżyciem - mówi deweloper.

- Gdy pracujesz nad grą, szczególnie na początku jest ona w rozsypce, ale z czasem dochodzisz do momentu, w którym systemy zaczynają się ze sobą zgrywać, wszystko wreszcie ze sobą działa i widzisz, jak wizja, którą miałeś na początku tej szalonej podróży, nabiera realnych kształtów. Gdy nastąpiło to w Starfield, powiedziałem sobie: „Rety. Tak. To jest... coś naprawdę wyjątkowego. Gracze oszaleją”. Teraz musimy to tylko dokończyć! - dodaje.

Pagliarulo wspomniał również o inspiracjach, jakie czerpie przygotowując nowy projekt. Deweloper wymienia między innymi produkcje ze Spider-Manem od studia Insomniac Games, a także polski Cyberpunk 2077.

Starfield zadebiutuje 11 listopada na PC i Xbox Series X/S.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Starfield

Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze