Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Japońskie Bravely Second: End Layer zawita do Europy w lutym

Sequel cenionego RPG na 3DS.

Kontynuacja udanego Bravely Default trafi do Europy już 26 lutego przyszłego roku. Bravely Second: End Layer ukaże się wyłącznie na Nintendo 3DS.

Wydanie kolekcjonerskie

Produkcja od Silicon Studio i Square Enix debiutowała już w Japonii, w kwietniu tego roku.

Wydarzenia umieszczono w tym samym uniwersum, dwa i pół roku po akcji z Bravely Default. Tiz Arrior budzi się ze śpiączki, uratowany przez kobietę z księżyca - Magnolię Arch.

Grupa awanturników wkrótce powiększa się o kolejne dwie postacie, a celem jest odszukanie Agnès Oblige, znanej z poprzedniej odsłony serii - kobieta została uwięziona przez tajemniczego imperatora o imieniu Oblivion.

Nie zmieni się mechanika. Podczas walki korzystamy z dwóch postaw: „Brave”, w której postacie wykonują kilka ataków na turę, oraz „Default”, pozwalającej zachować punkty akcji na później.

Powyższa grafika od europejskiego oddziału Nintendo zdaje się sugerować, że dostępna będzie także wersja kolekcjonerska, z figurką Agnès, ścieżką dźwiękową oraz albumem grafik koncepcyjnych.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze