Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ja, Inkwizytor z trailerem i fragmentami rozgrywki. Tak wygląda gra na podstawie powieści Jacka Piekary

Pierwsze spojrzenie na gameplay.

W sieci jest już dostępny nowy trailer I, The Inquisitor, czyli produkcji na motywach Cyklu Inkwizytorskiego Jacka Piekary. Co ciekawe, materiał składa się ze scen pochodzących z gameplayu, więc to pierwsze spojrzenie na rozgrywkę - choć mocno poszatkowaną.

„Jesteś Mordimerem Madderdinem, jednym z inkwizytorów w służbie Boga - wysłanym do miasta Königstein, nękanego przez szereg tajemnic i grzechów. Rozwiąż różne sprawy i zbrodnie osób, które wykroczyły przeciwko wierze, a jednocześnie odkryj prawdę o mrocznym złu z innego świata, próbującemu się z niego uwolnić” - czytamy na uruchomionej już karcie produktu na Steamie.

Niestety wrocławskie studio The Dust nie podało nawet przybliżonej daty premiery.

Przypomnijmy, że powieści Jacka Piekary opisują wersję świata, w którym Jezus nie umarł na krzyżu, ale zstąpił z niego, by karać niewiernych. Mordimer Madderdin jest sługą bożym, który wypełnia jego wolę - często w brutalny sposób.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze