Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Internet oszalał na punkcie antagonistki z CoD Modern Warfare 2

Fani tworzą memy i wyznają postaci miłość.

Valeria Garza, czyli jedna z kluczowych postaci w kampanii fabularnej Call of Duty Modern Warfare 2, pomimo bycia czarnym charakterem z miejsca stała się ulubienicą fanów.

  • UWAGA: dalsza część tekstu zawiera spoilery z kampanii fabularnej.

Valeria to była wojskowa sił zbrojnych Meksyku, która wykorzystała zdobyte w armii doświadczenie do uformowania syndykatu przestępczego El Sin Nombre. Łączy ją również wspólna przeszłość z Alejandro, jednym z członków drużyny kapitana Price’a. W jednej z misji postać gracza trafia do jej kryjówki, gdzie przestępczyni w brutalny sposób przesłuchuje gracza. Pomimo negatywnej roli w fabule, gracze szybko „zakochali się” w watażce.

@ghost_callofduty_ Valeria🖤 #callofduty #cod #games #gaming #gamers #fyp #fypシ #foryou #foryoupage #mw2 #modernwarfare #bravo6 #goingdark #tf141 #141 ♬ Under The Influence (Body Language) - Chris Brown

Szczerze chciałbym, żeby była moją żoną” - napisał na Twitterze internauta o pseudonimie Skettii. „Wszyscy tak bardzo ślinimy się do tej pani” - skomentował użytkownik Zzayyahh. „Szczekałbym dla niej” - dodał JustinLang99. Pojawiły się również liczne prośby, aby Valeria została dodana jako grywalny operator do trybu wieloosobowego gry, lub poświęcono jej całe fabularne DLC.

Na popularność postaci zareagowała też wcielająca się w nią aktorka - Maria Elisa Camargo. „To niesamowite! Valeria sprawiła mi już tyle radości. To wielki zaszczyt zostać zaakceptowaną przez społeczność Call of Duty. Czuję się cudownie czytając wasze wszystkie komentarze, oglądając memy i słysząc opinie o moim występie” - napisała aktorka w poście na Instagramie.

Przypomnijmy, że Call of Duty Modern Warfare 2 zadebiutuje już jutro. Osoby, które zakupiły grę w przedsprzedaży otrzymały tydzień temu wczesny dostęp do kampanii fabularnej. Tytuł nie jest remake’m „oryginalnego” Modern Warfare 2 z 2009 roku, ale drugą częścią rebootu.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze