Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Interaktywna opowieść Zero Escape 3 trafi na 3DS i PS Vita

Horror na Marsie.

Horror Zero Escape 3 - kontynuacja 999 i Virtue's Last Reward - doczekał się oficjalnej zapowiedzi. Gra trafi latem przyszłego roku na Nintendo 3DS i PlayStation Vita.

Główne postacie

Najnowszą odsłonę serii interaktywnych opowieści w konwencji horroru zapowiedziano podczas imprezy Anime Expo 2015 w Los Angeles.

Nie ujawniono jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat produkcji, ale odpowiedzialna za prace firma Aksys potwierdziła, że tytuł zostanie przetłumaczony na język angielski, a produkcja otrzyma wiele zakończeń i powroty dobrze znanych postaci.

Użytkownik Justin Mikos z serwisu Twitter opublikował też zdjęcie dwójki bohaterów. Widoczna na obrazku kobieta ma podobno obawiać się, że zabije sześć miliardów osób.

Podczas innego panelu dyskusyjnego dowiedzieliśmy się, że akcję umieszczono na Marsie. Wygląda jednak na to, że ludzkość pozostała na Ziemi, i to właśnie ich ma zabić tajemnicza kobieta.

999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors oraz Zero Escape: Virtue's Last Reward to niszowa, ale ceniona seria horrorów od Chunsoft. Rozgrywka polega głównie na czytaniu, z dodatkiem w postaci zagadek logicznych. Ważne są także dialogi i wybory, wpływające na zakończenie.

Poniżej zapowiedź z Anime Expo 2015. Teaser w okolicach 30:32:

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze