Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Inside - sekrety 2-3/14, Farma

Gdzie znaleźć ukryte kule na i jak odblokować osiągnięcia na Farmie.

Czas na kolejne sekrety i osiagnięcia w Inside. Tym razem na Farmie.

Sekret 2/14

Na samym początku tego etapu możesz znaleźć tajne przejście i drugą z 14 ukrytych kul. Aby znaleźć przejście, trzymaj przycisk akcji, kiedy na początku biegniesz przez pole kukurydzy.

W pewnym momencie postać zatrzyma się, ponieważ złapie ukryty właz. Dalej trzymając przycisk akcji, użyj kierunku w górę, by otworzyć drzwi i zejdź na dół po drabinie.

W tym pomieszczeniu widać po prawej zamknięty właz i dźwignię. Na razie nie otworzysz przejścia, ale zapamiętaj to miejsce, ponieważ po znalezieniu wszystkich ukrytych kul można tu będzie odblokować sekretne zakończenie. Szczegóły znajdziesz na stronie Inside – Sekretne zakończenie.

Idź na lewo od drabiny, w stronę czerwonego światła. Znajdziesz się w ciemni z ukrytą kulą (2/14) – zniszcz ją, aby zaliczyć sekret i odblokować osiągnięcie Badania terenowe.

Sekret 3/14

Kolejny sekret znajdziesz tuż po tym, jak z dachu zeskoczysz na wózek z martwymi świniami. Zamiast w prawo, przesuń wózek w lewo i ustaw go przy samej ścianie stodoły. Wdrap się na wózek i chwyć jedną z desek, z których zbudowana jest stodoła. Można ją wyrwać, co otworzy tajne przejście.

Gdy będziesz już w środku, wespnij się po linie na górę i po krótkim rozbujaniu, przeskocz na belkę po lewej, a z niej dalej w kierunku widocznej już ukrytej kuli (3/14). Odblokujesz też osiągnięcie Kwik, kwik, kwik.

Następnie: Inside – sekrety 4-5/14, Miasto

Spis treści: Inside - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Inside – sekret 1/14, Las

O autorze

Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze

More On Inside

Najnowsze artykuły