Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Injustice 2 z „bardziej agresywnym” podejściem do dystrybucji DLC

Więcej dodatkowych wojowników niż w Mortal Kombat X?

Ed Boon z NetherRealm zasugerował, że bijatyka Injustice 2 otrzyma więcej dodatkowych wojowników niż poprzednie gry studia.

- Jednym ze stałych elementów naszej strategii, na który kładziemy coraz większy nacisk, jest wspieranie każdej gry przez długi czas - zaznaczył dyrektor kreatywny w rozmowie z IGN.

- Mieliśmy cztery postacie w DLC dla Mortal Kombat, sześć w Injustice, osiem dla Mortal Kombat X. Injustice 2 będzie kontynuować ten schemat - podkreślił deweloper. - To będzie z pewnością bardziej agresywne podejście niż w przeszłości.

Nowe Injustice wprowadza system przedmiotów, elementów pancerza i wyposażenia, które gracze będą zdobywać w trakcie zabawy, by wzmocnić możliwości bohaterów.

Boon poinformował, że deweloperzy pracują nad rozwiązaniem dla użytkowników, którzy nie mają zbyt wiele czasu na grę i chcieliby mieć możliwość płacenia za różne elementy do odblokowania.

- Najważniejszą ideą przyświecającą temu systemowi jest modyfikacja, przedłużanie zainteresowania bohaterem i ciągłe „modelowanie” postaci.

Injustice 2 ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 w przyszłym roku.

Komentarze