Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Indivisible - twórcy Skullgirls pracują nad zręcznościową grą RPG

Przygody Ajny.

Współtwórcy popularnej bijatyki Skullgirls - studio Lab Zero Games - ogłosili swój najnowszy projekt, zatytułowany Indivisible.

Ajna

Produkcja reprezentuje gatunek action-RPG, a wśród inspiracji deweloperzy wymieniają klasyki, takie jak Valkyrie Profile i Super Metroid, „ale z unikatowymi postaciami i głębią rozgrywki, z jakich jesteśmy znani” - napisano w zapowiedzi.

Główną bohaterką jest dziewczyna imieniem Ajna, wyruszająca w podróż po świecie w celu odkrycia prawdy na temat swoich tajemniczych mocy. Po drodze spotkamy plejadę postaci niezależnych, odblokujemy nowe umiejętności i pokonamy wrogów.

Fabuła inspirowana jest azjatycką mitologią, a grafika to - podobnie jak w Skullgirls - ręcznie rysowane animacje i plansze w 2D. Muzykę skomponuje Hiroki Kikuta, którego prace słyszeliśmy między innymi w Secret of Mana.

To obecnie wszystkie znane szczegóły. Lab Zero Games planuje rozpocząć wkrótce zbiórkę pieniędzy w serwisie Indiegogo. Nie znamy daty premiery samej gry ani platform docelowych.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze