Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Imponująca gra logiczna Reset ukaże się 20 grudnia na PC

Po latach ciszy.

Część graczy mogła już zapomnieć, że sfinansowała prace nad niezależną grą logiczną Reset. Na szczęście pieniądze nie przepadną - ogłoszono datę premiery produkcji.

Grafika promocyjna

Tytuł, planowany pierwotnie jeszcze na 2014 r., ukaże się ostatecznie 20 grudnia tego roku. Jedyna platforma docelowa to PC. Nie ujawniono żadnych innych szczegółów.

Reset określane było przez deweloperów jako „kooperacja dla pojedynczego gracza”. Kierujemy robotem i wykonujemy różne czynności, by pomóc samemu sobie - tyle, że z przyszłości - pokonać różne przeszkody.

Na dobrą sprawę prowadzimy dwie postacie - jedną w czasie rzeczywistym, a druga to odbicie naszych wcześniejszych poczynań, przesunięte w czasie i zmierzające ku teraźniejszości.

Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a jednym z ważnych elementów produkcji jest imponująca oprawa graficzna. Poniżej prezentacja grafiki i założeń rozgrywki:

Twórcom z Theory Interactive na potrzeby Reset udało się pozyskać 71 tysięcy euro, w serwisie IndieGoGo. To było jednak w grudniu 2013 roku, a od tego czasu o tytule mówiło się niewiele.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze