Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hyper Scape - jak pobrać i grać

Tworzenie konta, logowanie.

Hyper Scape to darmowa produkcja, która do działania wymaga jednak platformy Uplay - a co za tym idzie założenia konta i logowania się. W niniejszym poradniku wyjaśniamy krok po kroku jak pobrać grę, zalogować się do Uplay i rozpocząć rozgrywkę.

W pierwszej kolejności wejdź na stronę internetową Hyper Scape. Następnie wybierz platformę (1), na której chcesz grać, klikając odpowiednio na PS4, XBOX ONE bądź PC DIGITAL.

Przeniesie cię to na stronę logowania do Ubisoft. Wpisz swój mail (2) i hasło (3), a następnie kliknij w przycisk Zaloguj się (4), by przejść dalej. Jeśli nie masz konta w serwisie Ubisoft, kliknij w przycisk Utwórz konto (5), by je założyć.

W przypadku PC, po zalogowaniu się, w nowym oknie kliknij na przycisk Uruchomić Uplay (6) bądź Pobrać Uplay (7) - w zależności od tego, czy masz już klienta Uplay zainstalowanego na komputerze. W przypadku drugiej opcji, klient pobierze się automatycznie, będziesz musiał jedynie określić miejsce instalacji. Zaloguj się do Uplay danymi, którymi przed momentem logowałeś się na stronie internetowej.

W głównym oknie Uplay wejdź do zakładki Gry (8) i kliknij na Hyper Scape (9) zlokalizowane w sekcji darmowych gier. Ustal, gdzie ma zainstalować się gra i poczekaj, aż proces ten dobiegnie końca. Następnie ponownie kliknij w Hyper Scape (10), tym razem w sekcji zainstalowanych gier.

W nowym oknie kliknij na przycisk Graj (11), by uruchomić grę. Po chwili rozpocznie się etap samouczkowy, który krok po kroku przeprowadzi cię przez kluczowe mechaniki rozgrywki. Po jego ukończeniu wylądujesz w lobby Hyper Scape.

By rozpocząć normalną rozgrywkę z innymi graczami, ustaw celownik na świecącym u szczytu schodów trójkącie (12) i wciśnij wskazany ekranie przycisk, by przejść do ustawień rozgrywki.

Tutaj do wyboru będą dwa tryby rozgrywki - Drużyna (13) i Solo (14). Pierwszy wariant pozwala ci bawić się w 3-osobowej drużynie - jeśli nie masz z kim grać, członkowie drużyny zostaną dobrani automatycznie. W trybie solo walczysz samodzielnie, bez pomocy innych.

Po wybraniu jednego z dwóch trybów czeka cię krótkie ładowanie, po czym trafisz już na pole walki i rozpocznie się właściwa rozgrywka.

Następnie: Hyper Scape - poruszanie się: wspinanie, sprint, wślizg

Spis treści: Hyper Scape - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio:

Komentarze

More On Hyper Scape

Najnowsze artykuły