Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hunt Showdown - jak pokonać bossa

Pająk, Rzeźnik, Zabójca.

Pokonywanie bossów w Hunt: Showdown to w teorii główny cel trybu Polowanie, nawet jeśli niektórzy gracze wolą skupiać się tylko na pokonywaniu innych łowców.

W grze znajduje się obecnie 3 bossów. Są w pewnym sensie podobni, ponieważ z każdym walczymy tylko wewnątrz jednego z dużych budynków na mapie - i żaden z nich nie może wyjść poza jego wnętrze.

To sprawia, że najważniejsza porada dotycząca bossów związana jest ze wszystkimi. Otóż, dobrą strategią może być po prostu wycofywanie się za drzwi po zadaniu obrażeń bossowi.

Takie podejście jest jednak ryzykowne, gdy w pobliżu są obcy gracze. Mogą zauważyć, jak się wycofujesz i zaatakować, gdy wyjdziesz na chwilę z budynku z bossem. Uważaj więc i obserwuj okolicę.

Warto też dodać kilka porad odnośnie każdego z trzech bossów.

Pająk jest wrażliwy na ogień. Dlatego warto mieć przy sobie koktajl Mołotowa. Ten przeciwnik jest niezwykle szybki, więc najlepiej korzystać z broni powtarzalnej - pistoletów. Do tego czasem wspomagać się strzelbą. Cały czas też się poruszaj, by nie zostać trafionym trucizną.

Rzeźnik

Rzeźnik jest najprostszy. Powolny, łatwo unikać jego ciosów. Strzel w niego kilka razy, wycofaj się za drzwi, a wróci on wgłąb budynku. Korzystaj z granatów, bo prawie nigdy ich nie unika.

Zabójca jest szybki i zmienia się w chmarę owadów. Też dobrze potraktować go ogniem. Jego czuły punkt jest na brzuchu, więc nie celuj w głowę.

Następnie: Hunt Showdown - szybka rozgrywka

Spis treści: Hunt Showdown - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Hunt Showdown - jak zarabiać, Hunt Dolary i krwawica

Komentarze