Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horror w parku rozrywki - zapowiedziano The Park

Od twórców Age of Conan.

Borykające się z problemami finansowymi studio Funcom - twórcy Age of Conan czy The Secret World - zapowiedzieli nowy projekt, zatytułowany The Park.

Prawie jak RollerCoaster Tycoon

Produkcja jest horrorem przeznaczonym dla jednej osoby, tylko na PC. Premiera już wkrótce - w październiku.

Studio opisuje tytuł jako „krótki i intensywny”. Gracz eksploruje opuszczony park rozgrywki. Wcielamy się w kobietę imieniem Lorraine, która po zmroku poszukuje swojego syna, Calluma.

Gra będzie nowym gatunkiem dla studia, które specjalizowało się dotychczas w produkcjach sieciowych - MMO.

Ogłoszenie nowego tytułu z tak krótkim okresem prac można postrzegać jako próbę szybkiego podreperowania stanu kont. Studio Norwegii ogłosiło niedawno, że rozpoczyna przegląd „strategicznych opcji”, by wyjść z trudnej sytuacji finansowej.

Problemem jest nieudana premiera sieciowego LEGO Minifigures Online. Droga produkcja na licencji popularnych klocków nie osiągnęła spodziewanych wyników, zwłaszcza na PC.

Szef studia - Rui Casais - zapewnia, że prace nad grą single-player są „bardzo ekscytujące i kreatywnie pobudzające”. Projekt zaczynał podobno jako mały eksperyment, mający na celu przetestowanie nowych konceptów.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze