Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horror The Evil Within bez polskiej wersji językowej na konsolach

Napisy tylko na PC.

Dystrybutor horroru The Evil Within ogłosił, że produkcja studia Tango Gameworks ukaże się w naszym kraju w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na PC oraz w angielskiej wersji na konsolach.

Wszystkie platformy docelowe to PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Premiera 14 października. Prace na tytułem nadzoruje sam Shinji Mikami, twórca serii Resident Evil.

Gracze wcielą się w detektywa Sebastiana Castellanosa, który razem z oddziałem policji przybędzie na miejsce tajemniczej zbrodni. Szybko okaże się, że bohater ma do czynienia z siłami nadnaturalnymi, które - dosłownie - zamienią jego świat w koszmar.

Akcję obserwujemy zza pleców prowadzonego bohatera - wzorem Resident Evil. Oprawę graficzną napędza silnik idTech 5. Jedną z cech wyróżniających The Evil Within będzie zmieniający się świat. Korytarze, ściany, drzwi i całe budynki zaskoczą gracza, tworząc nowe przejścia i pułapki.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze