Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horror tak dobry, że ludzie mdleją w kinie. „Terrifier 2” za chwilę zawita do Polski

Ale tylko w dwóch miastach.

Horror „Terrifier 2” znów opowie o najbardziej przerażającym klaunie w historii kina. Film jest już dostępny w kinach w USA i okazał się na tyle mocny, że widzowie albo mdleją w trakcie seansu, albo wychodzą z sali z silną potrzebą pójścia do toalety. Produkcja w ograniczonej dystrybucji pojawi się także w Polsce.

Choć krążące w sieci informacje brzmią dość nieprawdopodobnie i wyglądają na akcję marketingową producentów, to na Twitterze pojawiają się relacje oraz zdjęcia osób, które nie wytrzymały do finału filmu.

„Mój przyjaciel zemdlał, a obsługa kina wezwała karetkę” - napisał jeden z użytkowników Twittera, który „bardzo poleca” seans „Terrifier 2”.

„Właśnie zobaczyłem »Terrifier 2«. To był niesamowity, krwawy bałagan. Facet za mną zemdlał i wpadł na moje krzesło. Słyszałem także, jak inny widz musiał wyjść z sali z powodu złego samopoczucia. Natomiast wychodząc z seansu, usłyszałem też mężczyznę wymiotującego mocno i głośno w łazience” - podzielił się swoimi wrażeniami kolejny fan.

„Terrifier 2” to nowa propozycja od reżysera Damiena Leone, czyli twórcy filmów „Masakra w Halloween” (taki tytuł ma w Polsce pierwszy „Terrifier”) oraz „Cukierek albo psikus”. Horror skupi się na przerażającym klaunie o imieniu Art, który sterroryzuje za pomocą wymyślnych pułapek i tortur młodych ludzi, przygotowujących się do imprezy halloweenowej.

W „Terrifier 2” nie brakuje krwawych scen

Wygląda na to, że produkcję chwilowo zobaczymy tylko na specjalnie organizowanych wydarzeniach. Pierwsza okazja do zapoznania się z tytułem będzie podczas nadchodzącego Splat Film Fest w kinach we Wrocławiu i Warszawie.

O autorze
Komentarze