Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horror Slender: The Arrival nawiedzi PlayStation 4, Xbox One i Wii U - raport

Ujawnia strona PEGI.

Niezależny horror Slender: The Arrival ukaże się najprawdopodobniej w nowych wersjach - na konsole PlayStation 4, Xbox One i Wii U.

Takie informacje ujawniono na stronie internetowej PEGI, czyli agencji nadającej kategorie wiekowe grom wydawanym w Europie.

Tytuł stworzony przez Gerald Bolicka debiutował na PC w marcu ubiegłego roku, a w październiku pojawił się także na Steamie. We wrześniu wydano też odsłony PlayStation 3 i Xbox 360.

W tym samym czasie opublikowano darmową aktualizację 2.0 dla komputerów osobistych, wprowadzając dwa nowe poziomy i lepszą optymalizację.

W Slender: The Arrival wcielamy się w Lauren, kobietę poszukującą swojej zaginionej przyjaciółki. Rozgrywka polega w głównej mierze na eksploracji i interakcji z różnymi przedmiotami. W jednej z lokacji naszym zadaniem jest zebranie kilku stron tajemniczego notesu, innym razem musimy wydostać się z opuszczonej kopalni.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze