Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horror Lucius 2 ukaże się 13 lutego

Syn Lucyfera wraca do akcji.

Już 13 lutego na Steamie ukaże się druga część horroru Lucius, czyli inspirowana filmem „Omen” historia chłopca, który okazuje się być synem samego Lucyfera.

Do dwóch razy sztuka?

Fabuła Lucius 2 zaczyna się zaraz po zakończeniu pierwszej odsłony. Bohater jest jedynym ocalałym po pożarze domu, który sam wywołał. Dziecko trafia do szpitala psychiatrycznego, gdzie przystępuje do dalszego siania zniszczenia i pożogi.

Twórcy ze studia Shiver Games zapowiadają otwartą strukturę rozgrywki w szpitalu i okolicznym miasteczku, „ponad sto potencjalnych ofiar” oraz rozbudowany system rzemiosła, służący do budowania pułapek.

Z wiadomości na pewno ucieszy się Łukasz, który miał wątpliwą przyjemność zrecenzować pierwszą część horroru, ocenioną na 3/10.

„W tej grze wkurza nawet najprostsza próba wyjęcia czegoś z szafy, kiedy jest noc i latarka świeci w innym kierunku, kursor nie może zaznaczyć przedmiotu, a tekstury stolika przesłaniają pole widzenia” - napisał.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze