Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horizon Forbidden West - zabić, czy oszczędzić Regallę: konsekwencje wyboru

Decyzja i skutki.

Podczas rozgrywania misji głównej Na skrzydłach dziesiątki w Horizon Forbidden West, Aloy skonfrontuje się Regallą, przywódczynią zbuntowanych Tenakthów. Po bitwie gracz podejmie decyzję o losie wojowniczki.

Oto, jakie konsekwencje ma wybór w tej misji:

  • Symbol serca - Aloy decyduje się nie karać buntowniczki. Kobieta pojawia się w ostatniej bitwie przeciwko Zenitom. Nie przeżyje jednak starcia, poświęcając się dla powstrzymania ataku Widm;
  • Symbol pięści - Aloy wyda na przywódczynię buntu wyrok śmierci, a wojowniczka zginie natychmiast z rąk szeryfa Kotallo. Za pomoc w stłumieniu rebelii, wódz Hekkaro podaruje rudowłosej łowczyni unikalny łuk wyborowy Gniew Regalli, mogący zabijać mniejsze maszyny jednym strzałem;
  • Symbol mózgu - Aloy analizuje wszystkie „za i przeciw”, co do losu buntowniczki. Zauważa, że kobieta byłaby istotnym sojusznikiem w nadchodzącej bitwie z Zenitami. Hekarro wspomina, że Regalla nigdy nie złamie danego słowa. Po wysłuchaniu dialogu ponownie stajemy przed dwoma powyższymi wyborami.

Wybór sprowadza się więc nie tylko do kwestii moralnych, ale też nagrody. Potężna broń dystansowa może być przydatna w dalszej rozgrywce, ale alternatywnie możemy zaoferować Regalli odkupienie winy za krwawy bunt.

Następnie: Horizon Forbidden West - Świecić przykładem

Spis treści: Horizon Forbidden West - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Horizon Forbidden West - Zabronione dziedzictwo

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze