Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horizon Forbidden West - wszystkie drony badawcze

Lista wszystkich dronów, jak działają.

Drony badawcze to jeden z rodzajów znajdziek w Horizon Forbidden West. Trafić możemy na nie w każdym momencie, o ile znajdziemy się w odpowiedniej lokacji, ale użyć zebranych dronów możemy dopiero po wykonaniu misji Kulrut. Wtedy w bazie pojawi się przeznaczone ku temu miejsce.

Poniżej umieszczamy spis wszystkich dronów w grze. Jest ich tylko dziesięć. Najwygodniej zbierać je już po zakończeniu wątku głównego, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by robić to też wcześniej.

Wszystkie drony badawcze:

Zebrane drony zdeponujesz w bazie, przy konsoli (1) w pomieszczeniu, w którym przechowywana jest sztuczna inteligencja GAIA.

Przy tej samej konsoli możesz też wybierać obrazy z dronów (2), które już zebrałeś. Wybrany obraz po chwili zostanie wyświetlony na kopule otaczającej salę, sprawiając, jakby znalazła się w wybranym krajobrazie.

Za zebranie wszystkich dziesięciu dronów nie otrzymujesz żadnej specjalnej nagrody. Wystarczy jeden dron, by zdobyć brązowe trofeum, które nagradza gracza za zebraniu po jednej znajdźcie z każdego typu.

Spis treści: Horizon Forbidden West - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze