Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horizon Forbidden West na ujęciach z PS4 Pro. Gra trafiła do tłoczni

Wysoki poziom oprawy.

Studio Guerrilla Games pochwaliło się, że Horizon Forbidden West osiągnęło złoty status, a gra trafiła do tłoczni. Z tej okazji otrzymaliśmy szereg ujęć zarejestrowanych na PlayStation 4 Pro.

Jak pokazują poniższe materiały, produkcja oferuje wysoki poziom oprawy także na słabszym modelu konsoli. Na początek oglądamy siedzibę plemienia Plainsong, zamieszkującego korony wielkich drzew.

Następny klip prezentuje starcie z maszynami znanymi jako Clamberjaws. Te wygląda na zwinne i dysponujące wybuchowymi atakami.

Na koniec rogaty Bristlebacks, czyli maszyna znana już z poprzednich zwiastunów. Jak wyjaśniają twórcy, ten „gatunek” ma stanowić duże wyzwanie dla graczy.

Datę premiery Horizon Forbidden West ustalono na 18 lutego, na PlayStation 4 i PS5.

Założenia opowieści są proste: kraina z pierwszej odsłony serii zaczyna umierać. Jałowa ziemia nie rodzi plonów, a nawet przyjazne wcześniej maszyny zaczynają atakować mieszańców.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze