Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horizon Forbidden West - Dron badawczy: Wyspa Iglic

Jak zdobyć dron na wieżowcu.

Jeśli liczylibyśmy drony od wschodu do zachodu mapy, to ten na Wyspie Iglic jest ostatnim - dziesiątym - dronem do zdobycia w Horizon Forbidden West.

Lata przy szczycie zrujnowanego wieżowca, dlatego najłatwiej zdobyć go, gdy odblokujesz latającego wierzchowca. I bez tego jednak można sobie poradzić.

Trzeba tylko wspiąć się na wieżowiec, przy którym krąży dron, wskakując na uchwyty do wspinania z sąsiedniego, niższego budynku. Już na wieżowcu, by wejść wyżej, trzeba użyć wyciągarki na fragmencie ściany (1), by utworzyć sobie kolejne punkty wspinaczkowe.

Na samym szczycie wystarczy wspiąć się po krawędzi (2) i przeskoczyć w lewo, na skraj budynku. Stamtąd skoczysz już na drona, wystarczy poczekać, aż się pojawi i zatrzyma.

To wszystko. Powinieneś mieć już dziesięć dronów badawczych. Przypominamy, że można je deponować w bazie głównej w sali z GAIĄ, po ukończeniu misji Kulrut.

Spis treści: Horizon Forbidden West - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Horizon Forbidden West - Dron badawczy: Cierniowe Bagno

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze